Nejbližší akce

Vítejte

POZVÁNKA NA ŽALMANŮV FOLKOVÝ KYJOV

Přesto, že to tady moc nežije, máme tady opět pozvánku, ani letos nebudeme bez Žalmanova "domovského" festivalu.
Letos se koná již 19. ročník, a to ve znamení oslav 45. výročí kapely Poutníci.:-) Informace o programu najdete v přiloženém letáčku.Pro fanklubáky opět platí sleva, takže si nezapomeňte průkazky.
Je tady dokonce i osobní pozvánka od Žalmana, ale možná bude video fungovat jen těm, co mají Facebook.

Pozvánka na ŽFK 2015.

Kdo ještě nemáte program na sobotu 1.8., přijeďte se podívat.


Pozvánka na Blízké setkání

Pražská sekce fanklubu a přátelé na Chodsku srdečně zvou členy v sobotu 15. listopadu 2014 na hodinku povídání s naší folkovou legendou.
POZVÁNKA NA ŽALMANŮV FOLKOVÝ KYJOV

Ani toto léto se neobejde bez Žalmanova "domovského" festivalu.
Letos se koná již 18. ročník, festival dospěl.:-) Informace o programu najdete v přiloženém letáčku.Pro fanklubáky opět platí sleva, takže si nezapomeňte průkazky, fanklubácká cena je 100 Kč.
Je tady dokonce i osobní pozvánka od Žalmana, ale možná bude video fungovat jen těm, co mají Facebook.

Pozvánka na ŽFK 2014.

Kdo ještě nemáte program na sobotu 16.8., přijeďte se podívat.


PF 2014
POZVÁNKA NA SRAZ FANKLUBU 27.-29.9.2013 v Kališti u Humpolce

Ahoj kamarádi,
již tradiční podzimní sraz fanklubu se blíží mílovými kroky a tak si dovolujeme zveřejnit pozvánku na náš tradiční sraz člen a přátel se členy skupiny Žalman a spol.
Všem registrovaným členům letos posíláme pozvánku převážně emailem a to hlavně z důvodu zvyšujících se cen České pošty. Proto prosím o reakci i v případě, že Vám zaneprázdnění neumožní se srazu zúčastnit, aby jsme měli zpětnou vazbu, že jsou všechny kontaktní emaily aktuální.
Neregistrovaným zájemcům však sraz není uzavřen, ba právě naopak, jste taktéž vítani. Veškeré informace ke stažení ZDE.
Předem moc děkujeme.
Za vedení fanklubu Pavel Novák


Folk žije a sraz bude!

Prý už se množí dotazy a fámy, zda letos vůbec bude sraz fanklubu. Samozřejmě ano! V tradičním termínu 27.-29.9.2013 na tradičním místě, pozvánky dorazí každou chvilkou. Takže se těšte a hlašte. :-)


Nové CD a DVD

Pokud jste náhodou v žalmanachu nepostřehli (černý puntík!), nová nadějná naševaše kapela má nové 2v1 - CD i DVD Živě v Telči. Prodává se zatím jenom na koncertech nebo na dobírku. Cena pro fanklubáky je 200 Kč, v případě objednávkky přes mail se cena navyšuje o dobírku. Pokud by byl z vaší strany větší zájem, asi by šlo zařídit i hromadnou objednávku, takže případně dejte vědět.


Folkaliště 2013 je za dveřmi!

Podrobnější informace na stránce info.
Těšíme se, že se tam s Vámi po roce opět potkáme.


Žalmanův folkový Kyjov II

Upozornění! Dle čerstvé informace letos bohužel není možné stanování na koupališti. Zkuste si vybrat alespoň z místních ubytovacích zařízení.


Žalmanův folkový Kyjov

Opět máme od Františka Linhárka nabídku na fanklubáckou slevu. Všem šel mail, ale pro jistotu si to můžete
přečíst i tady. Kdo máte zájem podívat se 11.8. na 16. ročník Žalmanova domovského festivalu, nahlašte se do neděle 5.8. Pavlovi mailem. Cena pro fanklubáky je 100 Kč.

zfk2012.jpg, 108kBFolkaliště 2012 je za dveřmi!
folkaliste2012.jpg, 129kB
Těšíme se, že se tam s Vámi po roce opět potkáme.


Pozvánka a sleva pro fanklubáky na festival FOLKOVÉ CHVOJENÍ
Pro členy 1. historického fanklubu skupiny Žalman a spol. jsme připravili speciální akci! Slevu 20% na vstup lze získat registrací na stránkách festivalu. Stačí na stránce festivalu www.chvojeni.cz kliknout na odkaz "Akce pro členy 1. historického fanklubu skupiny Žalman & Spol., vyplnit kód 10c0562 a číslo fanklubácké kartičky (+ všechny ostatní údaje samozřejmě) a kliknout na ODESLAT.
image002.jpg, 28kB


Ahoj milí fanklubáci
jak už jste se možná někteří doslechli, dochází po novém roce v naší milované kapele Žalman a spol. k určitým personálním změnám. Jindřišku s Honzou nahradí od nové sezóny Míša Hálková (roz. Krmíčková) a Pavel Malina.
Jindřišce a Honzovi děkujeme za krásných více než 14 let účinkování v kapele a za spoustu nezapomenutelných zážitků z koncertů, srazů a osobních setkání. Přejeme jim mnoho dobrého v jejich muzikantském a osobním životě. Taky doufáme, že se mezi nás občas přijdou podívat a nezapomenou na nás. Nicméně změna je život a jdeme dál. Věříme, že nová sestava si brzo najde cestu k našim srdcím a bude nás nadále těšit interpretaci oblíbených, ale i nových písní Pavla Lohonky Žalmana.
Vítáme tedy za fanklub nové členy kapely Míšu s Pavlem a doufáme, že si i oni brzy oblíbí společné akce kapely s fanklubem a že se jim mezi námi bude líbit.

S přáním všeho dobrého v novém roce Vám i kapele zdraví vedení fanklubu
Pavel, Martin a Standa

fanklub_pf2012.jpg, 61kB